koren, zingen, pop en musical
Tel: +31 (0)10 4506454 - (0)6 51505768

Koren (waar en wanneer)

Popkoor Nederpop – Voorne Putten – Maandagavond 20:00 – 22:00 uur http://www.koornederpop.nl

Popkoor Bright Voices – Oosterhout – Maandagavond 20:00 – 22:00 uur http://www.brightvoices.nl

Popkoor All Voices – Delft e.o. – Dinsdagavond 20:00 – 22:00 uur http://www.allvoices.nl

Popkoor Pop Voices – Woerden e.o. – Dinsdagavond 20:00 – 22:00 uur http://www.popvoices.nl

Pop – musicalkoor Turn Voices – Pijnacker e.o. – Dinsdagavond 20:00 – 22:00 http://www.turnvoices.nl

Popkoor Mix Voices – Bodegraven e.o. – Woensdagavond 19:30 – 21:30 uur http://www.mixvoices.nl

Pop – musicalkoor Share Voices – Zoetermeer e.o. – Woensdag 20:00 – 22:00 http://www.sharevoices.nl

Pop – musicalkoor Switch Voices – Houten e.o. – Woensdag 20:00 – 22:00 uur http://www.switchvoices.nl

Popkoor 4 Voices – Zwijndrecht e.o. – Donderdagavond 20:00 – 22:00 uur http://www.4voices.nl

Pop – musicalkoor More Voices – Maassluis e.o. – Donderdag 19:45 -21: 21:45 http://www.morevoices.nl

Pop – musicalkoor United Voices – Gouda e.o. – Donderdag 20:00 – 22:00 uur http://www.unitedvoices.nl

Pop – musicalkoor Vocality – Den Haag e.o. – Zondagavond 19:45 – 21:45 uur http://www.vocality.eu

Over ons

Vocaal Regionaal
Postbus 85213
3009ME Rotterdam
The Netherlands
 
phone: +31 (0)10 4506454
mobile: +31 (0)6 51505768
e-mail: info (at) vocaalregionaal.nl

Ons impresariaat behartigt:

Landelijk vanuit Rotterdam